Avaleht

Meist

ContiTech tooted
Ülemaailmne
ContiTech
Kontakt
Impressum
Juriidiline teave
ContiTech tooted

ContiTech tooted


Tooted ja oskusteave ContiTech kohta
hkvedrustusest voolikuteni, mootorsõidukite interjööri katetest konveierilintideni, jõuülekande rihmadest kummi-metalli montaažini – ContiTech tooted ja oskusteave aitavad autotööstuses ja mitmetes muudes tööstusharudes. Järgnevatelt lehekülgedelt leiate lühikese ülevaate ja viiteid detailsema inglisekeelse teabe kohta.

 Õhkvedrustussüsteemid
 Benecke-Kaliko Grupp
 Pealistatud riided
 Konveierilintide süsteemid
 Kompensaatorid/ühendustorud
 Elastomeerist katted
 Vedelik
 Jõuülekandesüsteemid
 Vibratsioonikontroll

Õhkvedrustussüsteemid
ContiTech õhkvedrustussüsteemide üksus toodab kommertsveokite, busside ja raudteesõidukite, aga ka paiksete masinate ja seadmete reguleeritava vedrustuse osi ja terviksüsteeme.
ContiTech – World’s Market Leader in Air Spring

Õhkvedrustussüsteemid

 Benecke-Kaliko Grupp
Benecke-Kaliko Grupp arendab ja toodab tööstuslikke ja dekoratiivseid kattematerjale, valunahka ja polsterdustooteid. Tänu meie suurepärastele saavutustele kattematerjalide tehnoloogia ja disaini alal oleme nüüd maailmas sõidukite interjööride fooliumi ja naha tootmises esikohal.

Tootmisüksus ContiTech Benecke-Kaliko Grupp

 Pealistatud riided
Meie välismõjudele vastupidavatest materjalidest valmistatud riided või tekstiilikandjad materjalid ja elastomeerist katted annavad väga palju erinevaid kombineerimis- ja kasutusvõimalusi.

Tootmisüksus ContiTech elastomeerist katted

 Konveierilintide süsteemid
Konveierilintide süsteemide üksus toodab konveierilinte ja konveierisüsteemide hooldusmaterjale. Üksus töötab välja ka arukaid konveierilintide süsteeme ning pakub ülemaailmset paigaldus- ja ehitusteenust. Konveierilinte tarnivate ettevõtete seas oleme Euroopas esikohal ja maailmas esikolmiku hulgas.

Tootmisüksus ContiTech konveierilintide süsteemid

 Kompensaatorid / ühendustorud
Kummist ühendused ja kompensaatorid lahendavad absorbeerimispinge kontrolli müraprobleemi.

Tootmisüksus ContiTech õhkvedrustussüsteemid
 Elastomeerist katted
ContiTech elastomeerist katete üksus on originaalseadmete tootja ja CONTI AIR kokkupressitavate trükitekkide ülemaailmne tarnija. Üksus toodab uuenduslikke tööstuslikke materjale, membraanide materjale ja membraane. Oma suurepärase, ligikaudu 60% turuosaga oleme suurim membraani materjalide tarnija Euroopas. Meile kuulub 80% Euroopa ja 40% maailma lamedate membraanide turust.

Tootmisüksus Contitech elastomeerist katted
 Vedelik
Contitech Fluid Technology on autotööstuse ja muude suuremate tööstusharude voolikute ja voolikutorude arenduspartner ja originaalseadmete tootja. Mootorsõidukite seadmete voolikuid ja torusid tarnivate ettevõtete seas oleme Euroopas esikohal ja maailmas esikolmiku hulgas.

Tootmisüksus ContiTech Fluid Technology

 Jõuülekande süsteemid
ContiTech jõuülekande süsteemide üksus arendab, toodab ja tarnib ajami rihmasid, sobivaid komponente ja täielikke rihmaülekandesüsteeme autotööstusele ja muudele tööstusharudele. V-MULTIRIB soonilisi rihmasid tarnivate ettevõtete seas oleme Euroopas esikohal ja maailmas esikolmiku hulgas.

Tootmisüksus ContiTech ülekandesüsteemid

 Vibratsioonikontroll
ContiTech vibratsioonikontroll on autotööstusele ja muudele tööstusharudele vibratsioonikontrolli ja sulgemissüsteemide uuenduslikke komponente ja süsteeme tootev koostööpartner ning spetsialist telgede, pidurite ja rooliseadmete tootmise alal.

Tootmisüksus ContiTech vibratsioonikontroll